Turnaje-nominace

nominace na připravované turnaje

Líbeznice 10.12.2022

žlutá kategorie: Gertička, Nelinka, Štěpánka, Pepík, Honzík, Tobík, Anetka
omluveni: Maty Š., Maty K.,

oranžová kategorie: Vítek, Anabelka, Danda

červená kategorie: Šimon, Izy, Viky Kr, Toník, David


Kolín 18.12.2022

Žlutá kategorie

nominace: Kačka, Gertička, Nelinka, Štěpánka, Maty Š., Anetka, Maty K., Tobík, Filípek, Honzík, Pepík, Terezka

omluveni:

Červená kategorie

nominace: Izy, Šimon, Viky Kr, Dáda, Toník, Vítek, Anabelka, Danda, Lucka, Dany, Karinka, Viky Ku, Eliška, Anička, Věruška,

omluveni: Tomáš

Modrá kategorie

nominace: Artík, Bára, Laura, Ondra

omluveni:


Festival 28.-29.1.2023

Žlutá kategorie

nominace: Kačka, Gertička, Nelinka, Štěpánka, Maty Š., Anetka,

omluveni:

Oranžová kategorie

nominace: Vítek, Anabelka, Danda, Dany, Karinka, Viky Ku, Eliška, Anička, Věruška, Tomáš

omluveni:

Červená kategorie

nominace: Izy, Šimon, Viky Kr, Dáda, Toník, Lucka,

omluveni:

Zelená kategorie

nominace: Artík, Bára, Laura, Ondra

omluveni:


Kolín 2.4.2023

Žlutá kategorie

nominace: Kačka, Gertička, Nelinka, Štěpánka, Maty Š., Anetka, Maty K., Tobík, Filípek, Honzík, Pepík, Terezka

omluveni:

Červená kategorie

nominace: Izy, Šimon, Viky Kr, Dáda, Toník, Vítek, Anabelka, Danda, Lucka, Dany, Karinka, Viky Ku, Eliška, Anička, Věruška, Tomáš, Amálka

omluveni:

Modrá kategorie

nominace: Artík, Bára, Laura, Ondra

omluveni:


Finále 8.5. 2022 – nárok pouze na 1 družstvo v kategorii + možnost vyššího počtu dle výsledků na předchozích turnajích

Žlutá kategorie (1 družstvo) – úpravy dle průběžných výsledků na turnaji

nominace: Kačka, Nelinka, Štěpánka,
náhradníci: Gertička, Maty Š., Anetka, Maty K., Tobík, Filípek, Honzík, Pepík, Terezka
omluveni:

Červená kategorie (1 družstvo) – úpravy dle průběžných výsledků na turnaji

nominace: Izy, Šimon, Viky Kr, Dáda,
náhradníci: Toník, Vítek, Anabelka, Danda, Lucka, Dany, Karinka, Viky Ku, Eliška, Anička, Věruška, Tomáš, Amálka
omluveni:

Modrá kategorie – dívky

nominace: Bára, Laura + některá z červených dívek (Izy Viky Kr)
omluveni:

Modrá kategorie – chlapcí

nominace: Artík, Ondra + některý z červených chlapců (Toník, Šimon, David)
omluveni: