Category: Výsledky

Výsledky 19.12.2021 Kolín

Žlutý minivolejbal (celkem 10 týmů):1. místo – Daniel Lacina, Daniel Alexandr Pogorilyi2. místo – Vít Malimánek, Viktorie Kutílková 4. místo – Anna Pawlosová, Šimon Kutílek, Patrik Ryšavý6. místo – Karina Pogorila, Kateřina Kučerová8. místo...

Výsledky 17.11.2021 Kolín

Žlutý minivolejbal:1. místo – Vít Malimánek, Viktorie Kutílková4. místo – Kristýna Krejčí, Anna Pawlosová8. místo – Šimon Kutílek, Kateřina Kučerová9. místo – Anabel Backová, Věra Volencová, Tomáš Redlich Červený minivolejbal:3. místo – Antonín Wanek,...

Výsledky Malý Jakubáček 3. – 18.9.2021

Žlutý minivolejbal:1. místo – Daniel Pogorilyi, Daniel Lacina 2. místo – Viktorie Kutílková, Eliška Laczková4. místo – Patrik Ryšavý, Šimon Kutílek8. místo – Karina Pogorila, Kateřina Kučerová9. místo – Anna Pawlosová, Věra Volencová11. místo...

Výsledky Malý Jakubáček 2. – 13.9.2020

Žlutý minivolejbal:3. místo – Antonín Wanek, Šimon Valeš4. místo – David Veselý, Vít Malimánek7. místo – Viktorie Krososková, Kateřina Jelínková9. místo – Izabela Weidlová, Karina Pogorila10. místo – Daniel Pogorilyi, Daniel Lacina Oranžový minivolejbal:4....

Výsledky 25.-26.1.2020 Neratovice

Žlutý minivolejbal:7. místo – Antonín Wanek, David Veselý43.-48. místo – Vít Malimánek, Viktorie Krososková Oranžový minivolejbal:7. místo – Laura Para, Matěj Kielar Červený minivolejbal:10. místo – Adriana Doubravová, Matyáš Doubrava19. místo – Adéla Vavřičková,...

Výsledky 12.1.2020 Chvaletice

Žlutý minivolejbal:1. místo: Barbora Maria Huber, Artur Pohorilyi4. místo: Antonín Wanek, David Veselý5. místo: Vít Malimánek, Kateřina Jelínková Červený minivolejbal:1. Adéla Vavřičková, Jakub Doležal2. Matyáš Doubrava, Adriana Doubravová, Karin Nývltová5. Tereza Holcová, Laura Para...

Výsledky 15.12.2019 Kolín

Žlutý minivolejbal:5. místo – Barbora Maria Huber, Artur Pohorilyi8. místo – Matěj Kielar, Tomáš Kloud13. místo – Vít Malimánek, David Veselý15. místo – Ondřej Lacina, Daniel Pogorilyi16. místo – Viktorie Krososková, Kateřina Jelínková, Karina...

Výsledky 17.11.2019 Kolín

Žlutý minivolejbal:2. místo – Barbora Maria Huber, Artur Pohorilyi7. místo – Antonín Wanek, Matěj Kielar12. místo – Vít Malimánek, David Veselý15. místo – Šimon Valeš, Ondřej Lacina, Daniel Pogorilyi16. místo – Lucie Kučerová, Viktorie...

Výsledky Malý Jakubáček 21.9.2019

Žlutý minivolejbal: 3. místo – Barbora Huber, Artuh Pohorilyi 5. místo – Laura Víšková, David Veselý 7. místo – Antonín Wanek, Šimon Valeš 8. místo – Tomáš Kloud, Vít Malimánek 9. místo – Viktorie...