Category: Výsledky

Výsledky 18.6.2022 Chlumecká lentilka

Žlutý minivolejbal (celkem 11 týmů):4. místo – Anna Pawlosová, Anabel Backová7. místo – Eliška Laczková, Šimon Kutílek9. místo – Věra Volencová, Kateřina Kučerová, Štěpánka Holcová Oranžový minivolejbal (celkem 16 týmů):11. místo – Viktorie Krososková,...

Výsledky 22.5.2022 beach minivolejbal

Žlutý minivolejbal (celkem 14 týmů) Kutná Hora:2. místo – Vít Malimánek, Daniel Alexandr Pogorilyi8. místo – Daniel Lacina, Nela Vaňková9. místo – Anna Pawlosová, Karina Pogorila Červený minivolejbal (celkem 17 týmů) Kutná Hora:8. místo...

Výsledky 8.5.2022 Mělník (finále)

Žlutý minivolejbal (celkem 25 týmů):10. místo – Karina Pogorila, Daniel Alexandr Pogorilyi, Daniel Lacina12. místo – Viktorie Kutílková, Vít Malimánek, Anna Pawlosová Červený minivolejbal (celkem 28 týmů):14. místo – Artur Pohorilyi, Barbora Maria Huber,...

Výsledky 3.4.2022 Kolín

Žlutý minivolejbal (celkem 13 týmů):1. místo – Karina Pogorila, Daniel Alexandr Pogorilyi2. místo – Viktorie Kutílková, Anna Pawlosová4. místo – Šimon Kutílek, Tomáš Redlich10. místo – Anabel Backová, Věra Volencová12. místo – Kateřina Kučerová,...

Výsledky 22.-23.1.2022 Neratovice

Žlutý minivolejbal (celkem 28 týmů):4. místo – Daniel Lacina, Vít Malimánek9. místo – Anna Pawlosová, Anabel Backová Oranžový minivolejbal (celkem 20 týmů):4. místo – David Veselý, Šimon Valeš18. místo – Viktorie Krososková, Tomáš Redlich...

Výsledky 19.12.2021 Kolín

Žlutý minivolejbal (celkem 10 týmů):1. místo – Daniel Lacina, Daniel Alexandr Pogorilyi2. místo – Vít Malimánek, Viktorie Kutílková 4. místo – Anna Pawlosová, Šimon Kutílek, Patrik Ryšavý6. místo – Karina Pogorila, Kateřina Kučerová8. místo...

Výsledky 17.11.2021 Kolín

Žlutý minivolejbal:1. místo – Vít Malimánek, Viktorie Kutílková4. místo – Kristýna Krejčí, Anna Pawlosová8. místo – Šimon Kutílek, Kateřina Kučerová9. místo – Anabel Backová, Věra Volencová, Tomáš Redlich Červený minivolejbal:3. místo – Antonín Wanek,...

Výsledky Malý Jakubáček 3. – 18.9.2021

Žlutý minivolejbal:1. místo – Daniel Pogorilyi, Daniel Lacina 2. místo – Viktorie Kutílková, Eliška Laczková4. místo – Patrik Ryšavý, Šimon Kutílek8. místo – Karina Pogorila, Kateřina Kučerová9. místo – Anna Pawlosová, Věra Volencová11. místo...

Výsledky Malý Jakubáček 2. – 13.9.2020

Žlutý minivolejbal:3. místo – Antonín Wanek, Šimon Valeš4. místo – David Veselý, Vít Malimánek7. místo – Viktorie Krososková, Kateřina Jelínková9. místo – Izabela Weidlová, Karina Pogorila10. místo – Daniel Pogorilyi, Daniel Lacina Oranžový minivolejbal:4....