Aktuální info – zahájení sezóny 2022/2023

V sobotu 27.8.2022, jsme zakončili ve Zbraslavicích naše 7.soustředění. Určitě musíme považovat naše soustředění za úspěšné. Měli jsme sebou 29 skvělých dětí, které se celé soustředění snažily, sportovaly, bavily se a dělaly nám radost. Trochu nám tréninky zkomplikovalo počasí a museli jsme tréninky upravit a některé činnosti budeme dohánět hned v září na trénincích, ale věříme, že doma vyprávěly plni příjemných zážitků. Rozhodně se toho i tak hodně naučily, a to si hned budeme moci ověřit na turnaji, který bude již za 3 týdny, v sobotu 17.9.2022.

Tréninky zahájíme v pátek 2.9. pro starší děti a ve středu 7.9. pro mladší děti a moc rádi přivítáme i nováčky – nejen z řad prvňáčků….

Tréninky jsou pravidelně každý týden ve středu, viz v menu „Tréninky“. A pro starší děti i v pátek. Podle zájmu začneme zařazovat nedělní tréninky, a to zde na stránkách bude vždy informace dopředu a vy vyplníte zájem o trénink. Dále jezdíme na turnaje, termíny si prosím zaznamenejte do svých diářů, jedná se o 5 termínů v roce, proto prosím (pokud je to možné) o rezervování termínu pro volejbal. Seznam turnajů naleznete v menu „Kalendář“, kde jsou všechny termíny zaznamenány včetně termínů soustředění na další roky. Pokud někdo chce začít i během rozběhnuté sezóny, není to problém, stačí přijít a domluvit se. I starší děti, kteří například nezačali v první třídě, si můžou přijít volejbal zkusit, nikomu dveře nezavíráme, nebojte.

TURNAJE: 17.9.2022 domácí turnaj – Malý Jakubáček
Další termíny turnajů jsou již krajské, a to 17.11.2022, 18.12.2022, 28.-29.1.2023, 2.4.2023, 8.5.2023 (finále) https://www.tjcirkvice.cz/turnaje/

Všechny členy oddílu Míčových her, ať už stávající či úplné nováčky, prosíme o vyplnění přihlášky, abychom měli aktuální seznam dětí pro sezónu 2022/2023.

Přihláška:

https://forms.gle/BEWqPpjtr86pm1q99

Úplní nováčci v naší TJ, kteří nechodili ještě do žádného oddílu, vyplní ještě přihlášku do TJ Církvice a dále přidávám informace pro rodiče.

Jakékoliv dotazy Vám buď zodpovíme na tréninku nebo klidně pište na email tjcirkvice@gmail.com. Dále přidáme do skupiny na WhatsApp nové rodiče, kde píšeme také aktuální info, kdo bude chtít ze skupiny odejít, jednoduše dá opustit skupinu nebo naopak, kdo bude chtít přidat, napíše sms nebo email a bude do skupiny přidán. Dále pokud si přidáte email do odběru novinek (zde na stránkách vždy vpravo) ,tak Vám každá aktualita přijde na email. Nebojte během sezóny to nebude tak časté. Znovu se přimlouvám za omlouvání dětí, pokud nepůjdou na trénink. (www.tjcirkvice.cz („Omluvenka z tréninku“), sms, telefon, email či osobně).

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří nás podporujete. Vážíme si toho a bez Vás a vašich dětí by takto náš oddíl nefungoval. Děkujeme.

Doplnění informací:

úvodní schůzka pro rodiče

  • skupina mladších dětí – středa 7.9. od 16:00
  • skupina starších dětí – středa 7.9. od 17:00

You may also like...