Soustředění 2021

Jak si zpestřit konec prázdnin, to víme v naši TJ již několik let. Již šestým rokem se nám povedlo uspořádat naše soustředění ve Zbraslavicích. Od 21.8. do 28.8. jsme si vypůjčili 23 dětí od rodičů a užili jsme týden her, zábavy, bohužel i děšťových kapek, ale především sportu. Pro děti byl připraven již tradičně sportovní program, který je vždy zpestřen celosoustřeďovou hrou. Děti jsou rozděleny do družstev, které mají svého kapitána a získávají body do tabulky, která je na konci týdne vyhodnocena a výsledky jsou odměněny. Letos vyhrálo družstvo Smetí následováno družstvem Schwarzeneggrů. Třetí místo letos patřilo družstvu Legendy a čtvrté místo zůstalo pro Gucci Papuči. Celý týden přidáváme rodičům fotky na web a rodiče tak můžou s námi na dálku prožívat vše také. Letos nás trochu déšť omezoval, ale my jsme se úplně nedali, upravili jsme program a nakonec se stihlo vše, co bylo v plánu, až na nějaký ranní běh a 2 ranní tréninky. Kde byl jeden nahrazen malováním na trička a druhý procházkou včetně tréninku v lese.

Co jsme zvládli během týdne v číslech:

7 tréninků
5 ranních běhů
1 rozřazovací pantomima
1 lesní štafeta
1 lístečkovaná
1 soutěž na stanovištích
58 splněných úrovní na gumě
96 splněných úrovní na švihadle
23 malovaných triček
1 stezka odvahy pro nejstarší
2 kola zlepšovacích soutěží
7 švédských snídaní
6 obědů
7 večeří
12 svačin

Všichni máme moc zážitků, bylo hodně úsměvů a spokojených tvářiček a jen maličko slziček.

Soustředění 2022 bude už za 356 dní ……..

You may also like...