Sezóna 2020/2021 ukončena

Včerejším tréninkem byla zakončena sezóna 2020/2021. Věříme, že tato sezóna, která byla absolutně pro nás atypická, se již nebude opakovat a příští bude probíhat v běžném režimu, ať tréninkovém či turnajovém.

Musíme pochválit děti za tréninky, které jsme s nimi strávili v květnu a červnu. Děti ve většině případů chodily nadšené a na trénincích se snažily. Díky tomu bylo vidět postupné zlepšování a i když jsme přišli o 7 měsíců tréninků, tak jsme byli z některých výkonů opravdu potěšeni.

Novou sezónu zahájíme našim tradičním soustředěním, na které máme přihlášeno 22 dětí (2 místečka nám zůstala volná) a hned v září začnou tréninky (středa 1.9.2021). Dalším startem do nové sezóny 2021/2022 bude náš minivolejbalový turnaj – Malý Jakubáček, který bude v sobotu 18.9.2021.

Další termíny středočeských turnajů jsou také již známy, najdete je zde:

https://www.tjcirkvice.cz/turnaje

Přejeme všem dětem i rodičům krásné prázdniny

You may also like...