Tréninky od 12.5.2021

Od 12.5.2021 budou obnoveny tréninky dětí a mládeže z oddílu Míčových her v souladu s aktuálním opatřením :

https://covid.gov.cz/situace/volny-cas/dalsi-sporty

Amatérský sport

V současné době můžou venku hromadně sportovat amatérští sportovci do 18 let, kteří jsou organizovaní ve sportovních svazech, a to v Karlovarském, Královéhradeckém, Libereckém, Pardubickém, Středočeském, Plzeňském kraji a v hlavním městě Praze. Musí být ale splněny podmínky maximálně 20 osob na sportovišti a limit 1 sportovec na 15m² plochy sportoviště. Dále sportovci musí před sportováním podstoupit PCR či antigenní test, nebo mít potvrzení o prodělané nemoci.

Mladší děti – 1. a 2. třída – čas tréninku : středa 15:00 do 16:15

Starší děti – od 3. třídy – čas tréninku : středa 16:30 do 18:00

Podmínkou účasti je provedený test (viz výše). Kdo nebude mít test provedený ve škole, bude mu poskytnut test na začátku tréninku.

You may also like...