Tréninky – PÁTEK (+ neděle)

…….jeden trénink týdně starším dětem už nestačí ……

Od pátku 16.10.2020 přidáváme tréninky, které se budou konat každý sudý pátek (tedy pouze 1x za 14dní) a budou určeny pouze starším dětem, tj. dětem od 3. až do 9. třídy. Konat se budou v sokolovně od 17:40 do 19:00.

Mladší skupina prvňáčků a druháčků má tréninky jen ve středu. Pátek se jich netýká.

Pro obě skupiny ale platí tréninky NEDĚLNÍ, které nepravidelně vyhlašujeme. Pokusíme se je dělat trošku častěji, protože o poslední trénink byl veliký zájem. Což nás moc potěšilo. Bude se i nadále jednat o hrací tréninky. Vzhledem k malé kapacitě sokolovny musíme zase skupiny rozdělit, a to na mladší a starší děti, jak jste zvyklí ze středy. Jenom oranžové děti, kteří chodí s dětmi mladšími, budou chodit se svojí skupinou starších dětí. Protože volejbal na soutěži budou hrát červený.

Tuto neděli, 11.10.2020, bude trénink pro starší děti – tj. od 3. do 6. třídy – červené (i oranžové) a modré.

Svoji účast prosím potvrďte zde: https://forms.gle/4gcgU7CzWrL2zJPg6

Pokud půjde vše jak předpokládám, tak mladší děti – žluťáčci budou mít trénink v neděli 18.10.2020

You may also like...