Tréninky AKTUÁLNĚ

Vzhledem k USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 30. září 2020 č. 958, o přijetí krizového opatření, vydáváme upřesnění k tréninkům malých volejbalistů.

TRÉNINKY PROBÍHAJÍ VE STANDARDNÍCH TERMÍNECH. Vztahuje se na nás článek 2 bod II., kdy naše tréninky jsou přípravou pro soutěž, organizovanou Krajským volejbalovým svazem. Tréninku se tedy může účastnit až 130 osob.

I nadále budeme dodržovat zvýšená hygienická opatření.

Tréninky nejmenších dětí budou začínat v 14:50 a končit po 16 hodině, abychom mohli vyměnit skupiny a vyvětrat. Rodiče vyzvednou děti v 16:15 (pokud to někomu nevyhovuje, ozvěte se prosím). Starší děti (od 3.třídy) začnou trénink v 16.00, a to protažením v klubovně. Prosíme, aby děti chodily ideálně až mezi 15:50-15:55. Otevřeme jim nejdříve 15:50, tak aby zbytečně nečekaly venku.
RODIČE prosíme, čekejte na své děti venku.

You may also like...