Nedělní trénink – 20.9.2020

Dnes jsme absolvovali ještě jeden venkovní trénink, který měl v náplni především hru. Sešlo se 19 dětí a stihlo se odehrát 11 kol zápasů a všechny děti si odehrály mezi 6 až 8 zápasy.

(Kdo se třeba divil, co si to pořád škrtám, tak jsem se snažila, aby opravdu hrály všechny děti podobný počet zápasů.)

Děkuji dětem za účast a určitě ještě zkusíme zopakovat nedělní trénink venku, pokud počasí dovolí. Ve stejném čase máme rezervovanou i halu, tam akorát bychom museli na naše tradiční 2 skupiny, abychom halu nezbořili 🙂 Děkuji i rodičům, kteří podpořili děti při jejich prvních zápasech, dále děkuji nejstarším děvčatům za to, že uvedly nejmenší děti do jejich zápasů a také děkuji ostatním trenérům, kteří těm nejmenším celý trénink pomáhali.

Těším se na další tréninky a radost dětí ze hry.

You may also like...