Malý Jakubáček – 2.ročník

Pochvala pro všechny zúčastněné děti, velké díky všem rodičům a také našim dospělým volejbalistům, kteří se postarali o rozhodování zápasů. DĚKUJEME. VAŠÍ POMOCI SI VÁŽÍME

Co jsme dnes zvládli v číslech – 40 týmů – 8 hřišť – 13 rozhodčích – 4 kategorie – 1 mikrofon – 10 Církvických týmů – 6 volejbalových oddílů – 110 minivolejbalistů – 23 Církvických minivolejbalistů – 35 našich míčů – 23 odehraných kol – 1 stupně vítězů – ??? počet diváků

Turnaje se zúčastnilo 40 družstev ve 4 kategoriích barevného minivolejbalu.  Oproti loňským 28 družstvům to bylo značné navýšení kapacity turnaje. Přijely týmy z Čáslavi, Kutné Hora, Chvaletic, Dobřichovic a Kolína. Objednávka počasí vyšla na výbornou a turnaj začal i skončil za plného sluníčka a teplého počasí. O úvodní slovo se postaral pan starosta (děkujeme) a předal další počínání do našich rukou, o které jsme se skvěle jako tým TJ Církvice postarali. Nutno uznat, že tolik lidiček, které přispělo svojí pomocí, by nám určitě všude záviděli. Z ostatních oddílů jsme začali dostávat pochvaly, a to nás opravdu velice těší. Pořádáme turnaj 1x ročně, takže jsme vlastně každoročně takoví amatéři. Pochvaly, které chodí z domácího prostředí, jsou naprosto úžasné a díky nim máme sílu do další práce s našimi malými volejbalisty.

V kategorii žluté bylo 10 týmů a naše děti braly 3., 4., 7., 9. a 10. místo. Oranžová kategorie měla 9 týmů a naše děti byly 4. a 9. V červených bylo nejméně týmů, a to 6 a bohužel bez Církvické účasti. Jejku, kde ty červené máme – škoda. A nejobsazenější modrá kategorie, kterou tvoří ti nejstarší, ve které bylo 15 týmů, skončila pro nás 6., 10. a 14. místem. Vítězem jsou ale všechny děti, které se turnaje zúčastnily a přišly hrát. V tomto ročníku jsme bednu moc neobsazovaly, ale ne vždy se daří vyhrávat, důležité je, že si děti hezky zahrály. V modré kategorii chvílemi vypadal volejbal velice slušně a jak jsem prorokovala loni, tak naše mládež už začala doplňovat naše řady v šestkovém volejbale.

Turnaj jsme obohatili o speciální kategorii, a to vyhodnocení nejlepších hráček a hráčů v jednotlivých kategoriích. K hodnocení jsme vyzvali trenéry ze všech oddílů, aby během dne vybrali ve všech kategoriích dle nich nejlepší hráče a hráčky. Nutno podotknout, že na anketu dohlížel koordinátor minivolejbalu pro Středočeský kraj ? Nevím, jestli ho to potěšilo, ale děkujeme mu za spolupráci. V 8 kategoriích byly oceněny děti napříč všemi oddíly. I náš modrý chlapec si své ocenění odnesl a naše další děti byly nominováni mezi nejlepší. Některým to uniklo opravdu o malý kousek.

 Doufáme, že jsme začali vytvářet tradici a budeme v ní pokračovat. Příští ročník bychom zase chtěli v září uspořádat a máme ještě nějaké rezervy v kapacitě turnaje. Každá kategorie by se zvládla v počtu 16ti družstev. To by bylo celkem 64 družstev. Ale to co bude, to ukáží další měsíce. Určitě se na naše kamarády ze spřízněných oddílů budeme znovu těšit.

Ve fotogalerii je přidán odkaz na fotogalerii. Ale musíte chvilku vydržet, než slečna fotografka nahraje fotky. https://photos.app.goo.gl/f3xtiFcUDFvuAUky8

Pořadí Žlutí Oranžoví Červení Modří
1. Čáslav B Čáslav B Kolín Dobřichovice A
2. Kutná Hora Kolín A Dobřichovice A Chvaletice A
3. Církvice A Čáslav A Chvaletice Kolín B
4. Církvice B Církvice A Dobřichovice B Kutná Hora B
5. Dobřichovice Chvaletice Kutná Hora Kolín A
6. Čáslav A Kutná Hora Čáslav Církvice A
7. Církvice C Dobřichovice   Chvaletice B
8. Kolín Kolín B   Kolín C
9. Církvice D Církvice B   Dobřichovice B
10. Církvice E     Církvice B
11.       Kutná Hora C
12.       Chvaletice C
13.       Kutná Hora D
14.       Církvice C
15.       Kutná Hora A

Anketa nejlepších hráček a hráčů:

Kategorie Nejlepší hráčka turnaje Nejlepší hráč turnaje
Žlutá Lucie Váchová Marek Dohnal
Oranžová Noemi Blažková David Lebeda
Červená Barbora Třísková Jakub Vacek
Modrá Anežka Sirůčková Petr Malimánek

You may also like...