Aktuální info – zahájení sezóny 2020/2021

Včera, v sobotu 29.8.2020, jsme zakončili na nádraží v Kutné Hoře naše 5.soustředění. Určitě musíme považovat naše soustředění za úspěšné. Měli jsme sebou 19 skvělých dětí, které se celé soustředění snažily, sportovaly, bavily se a dělaly nám radost. Samozřejmě pár nedostatků a chybek také bylo, občas trochu vzteku či slziček, přece jenom se celý týden sportuje a je to náročné, ale věříme, že doma vyprávěly plni příjemných zážitků. Rozhodně se toho hodně naučily, a to si hned budeme moci ověřit na turnaji, který bude již za 14 dní, v neděli 13.9.2020. Všechny rodiče našich církvických dětí prosím o vyplnění formuláře o účasti či neúčasti na turnaji. Mockrát děkuji:

https://forms.gle/RC6RwsFRZ3YHzQKNA

Tréninky bychom chtěli zahájit ve středu 2.9. pro již pokročilé děti. Nováčky bychom pozvali až od příštího týdne, to je od 9.9.2020.

Tréninky jsou pravidelně každý týden ve středu, viz v menu „Tréninky“. Podle zájmu začneme zařazovat nedělní tréninky, a to zde na stránkách bude vždy informace dopředu a vy vyplníte zájem o trénink. Dále jezdíme na turnaje, termíny si prosím zaznamenejte do svých diářů, jedná se o 5 termínů v roce, proto prosím (pokud je to možné) o rezervování termínu pro volejbal. Seznam turnajů naleznete v menu „Kalendář“, kde jsou všechny termíny zaznamenány včetně termínů soustředění na další roky. Pokud někdo chce začít i během rozběhnuté sezóny, není to problém, stačí přijít a domluvit se. I starší děti, kteří například nezačali v první třídě, si můžou přijít volejbal zkusit, nikomu dveře nezavíráme, nebojte.

TURNAJE: 13.9.2020 domácí turnaj – Malý Jakubáček
Další termíny turnajů jsou již krajské, a to 17.11.2020, 13.12.2020, 16.-17.1.2020 nebo 23.-24.1.2021 termín bude upřesněn, 21.3.2021, 8.5.2021 (finále) https://www.tjcirkvice.cz/turnaje/

Všechny členy oddílu Míčových her, ať už stávající či úplné nováčky, prosíme o vyplnění přihlášky, abychom měli aktuální seznam dětí pro sezónu 2020/2021.

https://forms.gle/K85yDRkHvk5Tv6Pu6

Úplní nováčci v naší TJ, kteří nechodili ještě do žádného oddílu, vyplní ještě přihlášku do TJ Církvice a dále přidávám informace pro rodiče.

Jakékoliv dotazy Vám buď zodpovíme na tréninku nebo klidně pište na email tjcirkvice@gmail.com. Dále přidáme do skupiny na WhatsApp nové rodiče, kde píšeme také aktuální info, kdo bude chtít ze skupiny odejít, jednoduše dá opustit skupinu nebo naopak, kdo bude chtít přidat, napíše sms nebo email a bude do skupiny přidán. Dále pokud si přidáte email do odběru novinek (zde na stránkách vždy vpravo) ,tak Vám každá aktualita přijde na email. Nebojte během sezóny to nebude tak časté. Znovu se přimlouvám za omlouvání dětí, pokud nepůjdou na trénink. (www.tjcirkvice.cz („Omluvenka z tréninku“), sms, telefon, email či osobně).

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří nás podporujete. Vážíme si toho a bez Vás a vašich dětí by takto náš oddíl nefungoval. Děkujeme.

You may also like...