Soustředění se blíží – za 10 dní odjíždíme

V sobotu 22.8.2020 odjíždíme na naše 5. soustředění. Připomínáme se všem, aby někdo na to nezapomněl. Ale třeba se děti natolik těší, že poslední týdny o ničem jiném nemluví. Připomínali jsme se i na WhatsAppu, tak to pro vás není takové překvapení. Náš realizační tým také poslední týdny na nic jiného nemyslí a přípravy finišují. Komu nechodí zprávy na WhatsApp – tak se ozvěte, ať vás přidáme do skupiny – budeme zasílat přes něj i info přímo ze soustředění. Níže připomeneme pár důležitých informací a připojíme důležité dokumenty.

Sraz je v sobotu, 22.8.2020, v 13.40 u autobusové zastávky Církvice-žel.st. u „Travní cesty“ – u Kielarů. A všichni účastníci prosím v neonových-limetkových tričkách (žlutých či zelenkavých). Tam nám předáte kromě dětí a jejich zavazadel: kopii průkazky zdravotní pojišťovny, prohlášení o zdravotní způsobilosti od lékaře (datum potvrzení od 1.1.2020 a mladší), prohlášení o bezinfekčnosti, plnou moc pro zdravotníka. Pokud bude chtít někdo nechat u vedoucích i penízky, tak i penízky.

Do prohlášení dopište i maličkosti, protože i maličkosti pro nás můžou být důležité. Děti s námi budou trávit 24hodin denně a někdy jsou i maličkosti k nezaplacení.

Zdravotní posudek – potvrzení vydá pediatr Vašeho dítěte

You may also like...