Trička a teplákovky – návrhy a objednávka

Milí rodiče, vracíme se s tématem, které kdysi již proběhlo, ale nakonec se neuskutečnilo. A to: teplákovky pro děcka, samozřejmě pouze dobrovolně. Trička musí mít děti na zápasy a na soustředění, to je nutné. Ale teplákovky zcela dobrovolně.

Trička používáme na zápasy neonové – vzadu je nápis TJ Církvice a číslo. Dále je možnost tam dát jméno dítěte (to vyplňte v dotazníku). Některé děti tam jméno mají. Kdo má i tyrkysová trička, tak buď je využije na soustředění nebo je některá děcka nosí na tréninky.

Na soustředění budou děti potřebovat minimálně 1 tričko neonové a 1 tričko tyrkysové. Samozřejmě, kdo se více potí, tak je lepší, když má od každé barvy alespoň 2.

A k teplákovkám ….. Vybrali jsme teplákovky z decathlonu, kde jsme zvolily variantu za 179 Kč, ale dle specifikace výrobku zrovna odvádí i dobře pot. Je nutné počítat s tím, že bychom určitě udělali na teplákovku nápis TJ Církvice, v dotazníku budete moct hlasovat, zda nápis dopředu či dozadu. Asi bych nedávala jméno ani číslo (možná na tepláky), ale necháme tam prostor, abyste se mohli vyjádřit, zda na to máte jiný názor.

PROSÍME O VYPLNĚNÍ DO PÁTKU 5.6.2020, aby byl čas vše ještě objednat a nechat potisknout.

Zde odkaz na vyplnění: https://forms.gle/7nhQZcBSyGeqdpxq9

You may also like...