Zima u malých volejbalistů

Zima v našem oddíle většinou znamená časté absence z důvodu nachlazení, především u nejmenších dětiček. Ale i tak se u nás pořád něco děje, trénujeme, abychom na dalších turnajích ukázali, jak nás náš sport baví a jak děláme vše pro to, abychom dosáhli nejlepších výsledků. Několik z nás se zúčastnilo Final four 2020 ve volejbale na Klimešce v Kutné Hoře a od dětí mám jenom nadšené reakce. Vidět u nás tak kvalitní volejbal, to stálo za to.

Do konce února byl termín pro přihlášky na naše letní soustředění, které děláme pro naše děti, aby mohli být ve svém sportu úspěšní. Letní přípravu považujeme za důležitou a podle počtu přihlášek se tentokrát zdá, že ji považuje za důležitou jen tak 2/3 našich svěřenců. I když je účast nižší, než jsme očekávali, tak určitě soustředění uspořádáme a pro děti se budeme snažit to udělat, stejně jako v minulých letech, co nejzajímavější a volejbalově přínosné.

I když jste měli odevzdat přihlášky do konce února, určitě ještě Vaši přihlášku neodmítneme a budeme za ni rádi, protože tím dáváte naší snaze věnovat se dětem smysl. Pokud má někdo nějaký problém, tak ho zkuste s námi řešit, vše se dá řešit. (tjcirkvice@gmail.com)

Co vlastně chceme po našich volejbalových dětech:

1. účast na trénincích
2. účast na letním soustředění
3. účast na turnajích, pokud jsou děti nominování

Co nás čeká:
29.3.2020 – regionální kolo v Kolíně
8.5.2020 – finálový turnaj pravděpodobně v Mělníce
30.-31.5.2020 – republikové kolo v Českých Budějovicích
24.6.2020 – poslední trénink v letošní sezóně
22.8.-29.8.2020 – letní příprava – soustředění Zbraslavice
2.9.2020 – pravděpodobně zahájení tréninků v nové sezóně
19.9.2020 – pravděpodobně 2. ročník turnaje Malý Jakubáček

Poslední info dnešního dne:

Ještě jsem slíbila, že předám rodičům leták příměstského tábora v Kutné Hoře – samozřejmě poslední termín si škrtněte 🙂


You may also like...