Final four 2020 ve volejbale mužů (22.2. a 23.2.2020) v Kutné Hoře na Klimešce

Volejbalisti Kutné Hory ve spolupráci s Městem Kutná Hora a Českým volejbalovým svazem budou po roce opět hostit finálový turnaj Českého poháru ve volejbalu mužů – Final Four 2020, a to ve dnech 22.2. a 23.2.2020. V sobotu se odehrají 2 semifinále, o den později finále.

První čtvrtfinálové zápasy jsou odehrány, pokud odvety dopadnou podle papírových předpokladů, tak se finálového turnaje zúčastní České Budějovice, Liberec, Karlovarsko a Praha.

Časový harmonogram:
Pátek: příjezd účastníků, popřípadě večerní tréninky
Sobota: dopoledne tréninky, odpoledne 2x semifinále – od 15:00 a od 18:00 – internetový HD online přenos
Neděle: dopoledne tréninky, odpoledne finálový zápas – buď přímý přenos na ČT Sport nebo záznam večer

Od Kutnohorských pořadatelů jsme dostali nabídku na možnost objednání lístků předtím, než je uvolní přes Ticket portal. Vstupné je následující: dospělá vstupenka na sezení na sobotu je za 200,- Kč, na neděli je za 150,- Kč, permanentka na oba dny je za 290,- Kč. Děti do 15 let mají slevu 50,- Kč/lístek. Permanentka je přenosná, takže kdyby někdo mohl pouze v sobotu, může ji na neděli někomu předat. Jako bonus je letos navíc součástí permice vstup do Vlašského dvora zdarma, ve hře je ještě večerní prohlídka rozsvícené Kutné Hory. 

Kdo chce nějaké lístky zarezervovat, proveďte závaznou objednávku na tomto odkazu do pondělí 27.1.2020:
XXX – objednat již nelze – XXX Použijte Ticket Portal


Minulý rok jsme se někteří i s dětmi Final four zúčastnili a byl to pro naše volejbalová děcka velký zážitek. Je velký úspěch Kutnohoráků, že se jim povedlo znovu takto kvalitní volejbal přivézt zpět do Kutné Hory. Proberte se dětmi a dopřejte jim, pokud budou mít zájem, podívat se na jedny z nejlepších zápasů, které jsou v naší republice k vidění. Je to sport, se kterým nyní naši minivolejbalisté začínají a účastnici finále mohli před několika lety začínat právě tak, jako teď naše děti. Třeba jednou budeme fandit někomu z našich dětí.

https://volejbalkh.cz/2020/01/15/final-four-2020-opet-u-nas-v-klimesce/

You may also like...