Turnaj minivolejbalu 12.1.2020 Chvaletice

V neděli 12.1.2020 se uskutečnil ve Chvaleticích první letošní turnaj. Děti byly skvělé, bojovaly ze všech sil, a to se jim vyplatilo. 
Žlutých bylo celkem 6 družstev z toho 3 družstva naše a 3 Chvaletic. I když jednoho hráče v noci skolila viróza, během deseti minut byl připravený náhradník. Dá se říci, že souboj mezi Církvicí a Chvaleticemi byl téměř vyrovnaný. Děti hrály krásně, jsou moc šikovné a vybojovaly si krásné 1., 4. a 5. místo.
Červení už to měli těžší, jelikož soupeři byli i z Pardubic. Týmů bylo celkem 7 a počítal se doslova každý míč. Církvice A a B prohráli pouze jeden zápas a rozhodovalo pak skóre a holky z Církvice C bojovaly jako lvice. Všechny tři družstva předvedla krásné výměny, na které se někdy koukalo opravdu dlouho, než míč spadne.  Takže červené týmy si odvezly skvělé 1., 2. a 5 místo.
Modrý volejbal měl pouze dva hráče, třetího skolila taktéž viróza a museli zaskakovat hráči z červeného družstva A. Pro některé to byla premiéra. Konkurence byla veliká, ale děti si zahrály a bojovaly o každý míč. Skončily sice na posledním místě, ale tleskám jim, už jen za tu odvahu, že hned nehodily flintu do žita, že to nemá cenu. Postavily se výzvě a hrály, jak nejlépe to šlo, ničeho se nebály a naopak se snažily o nemožné.
Určitě všechny děti musí stále hodně trénovat a pilovat souhru a  hlavně na sebe v hřišti mluvit, křiknout si o míč, aby bylo o polovinu míň zkažených míčů. Všem gratulujeme, jste skvělý a jen tak dál.

Marie Nývltová

(….děkujeme Marušce)

You may also like...