Pozvánka na letní soustředění

V termínu od 22.8.2020 do 29.8.2020 se uskuteční naše 5. soustředění. Proběhne jako tradičně v rekreačním a sportovním středisku „U Starého rybníka“ ve Zbraslavicích. Náplní soustředění bude především trénink minivolejbalu, doplněný o fyzickou přípravu, ale také o další hry a soutěže, které jsou součástí naší tradiční celosoustřeďové hry. Děti jsou rozděleny do 3 až 4 družstev, které tvoří děti všech věkových kategorií a družstva vedou jejich kapitáni. Družstvo si zvolí svůj název, vymyslí pokřik a vytvoří vlajku. Během celého týdne sbírá družstvo body do celosoustřeďové hry a na konci soustředění je vyhlášení výsledků včetně odměnění dětí. Fotografie z předchozích ročníků naleznete ve fotogalerii.

Jako vedoucí letošní účast potvrdili: Mirka Malimánková, Petr Uher, Honza Kučera a Andrea Kapounková. Některé dny doplní náš tým Lenka Haspeklová či Tomáš Vančura. Již nyní se na Vaše děti všichni těší.

Závazně přihlašte své děti prosím do konce února. Můžete tak učinit písemně na přiložené pozvánce nebo vyplněním přihlášky na internetu (viz odkaz)

Zde potvrďte účast: https://forms.gle/eH3M2PkyTZb9BRb56

You may also like...