Malý Jakubáček – úspěšně za námi

Pochvala pro všechny zúčastněné děti, velké díky všem rodičům a také našim dospělím volejbalistům, kteří se postarali o rozhodování zápasů. DĚKUJEME. VAŠÍ POMOCI SI VÁŽÍME

Co jsme dnes zvládli v číslech – 28 týmů – 7 hřišť – 11 antének – 11 rozhodčích – 4 kategorie – 1 mikrofon – 11 Církvických týmů – 5 volejbalových oddílů – 73 minivolejbalistů – 25 Církvických minivolejbalistů – 26 našich míčů – 20 odehraných kol – 23 laviček – ??? počet diváků

Turnaje se zúčastnilo 28 družstev ve 4 kategoriích barevného minivolejbalu.  Přijely týmy z Čáslavi, Kutné Hora, Chvaletic a Dobřichovic. Objednávka počasí vyšla na výbornou a turnaj začal i skončil za plného sluníčka a teplého počasí, i když jsme se toho předem obávali a posouvali jsme začátek turnaje (alespoň se mohli všichni vyspat).

V kategorii žluté bylo 9 týmů a naše děti braly 3., 5., 7., 8. a 9. místo. Oranžová kategorie měla 5 týmů a naše děti byly 2. a 5. V červených byly 2 omluvenky a týmy bohužel jen 4, ale nechali jsme si doma pro sebe 1. a 3. místo. A nejobsazenější modrá kategorie, kterou tvoří ti nejstarší, ve které bylo 10 týmů, skončila pro nás opět úspěchem, a to 1. a 5. místem. Všechna umístění jsou krásná, kdo se byl podívat a viděl nejmenší žluté drobečky hrát, tak také mohl vidět, jak se radují z každého bodu a vůbec jim nevadí, že nevyhrajou set a prostě je to baví. Ale můžeme dětem, už jen pomyslně, tleskat, protože 2x první místo, 1x druhé místo a 2x třetí místo, je skvělé. V modré kategorii chvílemi vypadal volejbal velice slušně a mládež může brzy doplňovat naše řady v šestkovém volejbale. Jestli se nám povede vytvořit tradici, se ještě uvidí, ale příští ročník bychom zase chtěli v září uspořádat, a dokonce se chystáme rozšířit kapacitu turnaje.

PořadíŽlutíOranžovíČerveníModří
1.ChvaleticeChvaleticeCírkvice ACírkvice A
2.Kutná Hora BCírkvice AKutná Hora ADobřichovice
3.Církvice ADobřichoviceCírkvice BKutná Hora A
4.Kutná Hora AČáslavKutná Hora BČáslav
5.Církvice BCírkvice BCírkvice B
6.ČáslavKutná Hora B
7.Církvice CKutná Hora C
8.Církvice DChvaletice B
9.Církvice EChvaletice A
10.Chvaletice C

Fotodokumentace bude přidána do fotogalerie. Díky Sandro.

You may also like...