Aktuální info – začátek sezóny

Tento článek vydáváme jen z důvodu shrnutí všech důležitých informací.

Tréninky byly již zahájeny ve středu 4.9. a jsou pravidelně každý týden ve středu, viz v menu „Tréninky“. Podle zájmu začneme zařazovat nedělní tréninky, a to zde na stránkách bude vždy informace dopředu a vy vyplníte zájem o trénink. Dále jezdíme na turnaje, termíny si prosím zaznamenejte do svých diářů, jedná se o 5 termínů v roce, proto prosím (pokud je to možné) o rezervování termínu pro volejbal. Seznam turnajů naleznete v menu „Kalendář“, kde jsou všechny termíny zaznamenány včetně termínů soustředění na další roky. Pokud někdo chce začít i během rozběhnuté sezóny, není to problém, stačí přijít a domluvit se. I starší děti, kteří například nezačali v první třídě, si můžou přijít volejbal zkusit, nikomu dveře nezavíráme, nebojte.

Pro všechny připomínám, že 21.9.2019 bude u nás náš první domácí turnaj – Malý Jakubáček – všechny děti z oddílu bychom chtěli zapojit, proto s tím prosím počítejte. Další termíny turnajů jsou již krajské, a to 17.11.2019, 15.12.2019, 26.-27.1.2020, 29.3.2020, 8.5.2020 (finále) https://www.tjcirkvice.cz/turnaje/

Všechny členy oddílu Míčových her, ať už stávající či úplné nováčky, prosíme o vyplnění přihlášky, abychom měli aktuální seznam dětí pro sezónu 2019/2020. Kdo již vyplnil, znovu vyplňovat nemusí, ale máme přihlášeno zatím 17 dětí a nahlášený zájem máme od více než 30 dětí, takže nám ještě nějaké přihlášky chybí.

https://forms.gle/hh3ArsXdnHhk3N2j7

Úplní nováčci v naší TJ, kteří nechodili ještě do žádného oddílu, vyplní ještě přihlášku do TJ Církvice a dále přidávám znovu informace pro rodiče.

Jakékoliv dotazy Vám buď zodpovíme na tréninku nebo klidně pište na email tjcirkvice@gmail.com. Dále přidáme do skupiny na whats up nové rodiče, kde píšeme také aktuální info, kdo bude chtít ze skupiny odejít, jednoduše dá opustit skupinu nebo naopak, kdo bude chtít přidat, napíše sms nebo email a bude do skupiny přidán. Dále pokud si přidáte email do odběru novinek (zde na stránkách vždy vpravo) ,tak Vám každá aktualita přijde na email. Nebojte během sezóny to nebude tak časté. Znovu se přimlouvám za omlouvání dětí, pokud nepůjdou na trénink. (www.tjcirkvice.cz („Omluvenka z tréninku“), sms, telefon, email či osobně).

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří nás podporujete. Vážíme si toho a bez Vás a vašich dětí by takto náš oddíl nefungoval. Děkujeme.

You may also like...