Závěr soustředění zahájil novou sezónu

Děkujeme mockrát všem zúčastněným, jsme rádi, že jsme měli možnost soustředění tradičně ukončit, i když trošku v posunutém čase, rozdali jsme medaile a teď už opravdu může začít nová sezóna, kterou zahájíme novinkou, a to 1. ročníkem turnaje Malý Jakubáček a všechny děti budou moct předvést, jak jim to jde. Dnes to předvedly nám, a to myslím, že ukázaly. Ukázaly jak jim volejbal přirůstá k srdíčku, snaží se a bojují o bodíky.

Ještě přidáme poděkování rodičům, kteří nám děti půjčili až do večera a s dětmi nám i pomohli. Dopočítat výsledky celosoustřeďové hry trvalo trošku déle, rozepsat diplomy také, ale snad to čekání stalo za to a medaile budou připomínat dětem jak dobrodružné soustředění s námi letos zažily.

Za medaile (i pro nás) obrovské díky Hance a Alešovi.
Děkujeme!!!!

A poznámka pro realizační tým, tak kdy dáme první schůzku pro soustředění 2020 ?

You may also like...