Dokončení – soustředění – středa 4.9.2019

Pojďme se vrátit trošku v čase zpátky a i přes šílený útok střevní virózy, si udělat páteční den na soustředění.

Trenéři ze soustředění Vás, všechny účastníky, kteří jste museli kvůli střevní viróze, odjet domů, zvou na odpoledne plné volejbalu a zábavy. Od 13 hodin můžete přicházet na hřiště, kde si dokončíme naše tradiční soutěže a zahrajeme si turnaj podle kategorií. Každý přijde v kolik hodin bude schopen a pokud s Vámi přijdou i rodiče, tak budeme jenom rádi. Kdo bude již napsaný na seznamu v družině nebo bude mít papírek se souhlasem rodičů, tak ho před 15 hodinou vyzvedne v družině Lenka Kvízová. (Děti, kteří se nezúčastnily soustředění, budou mít svůj první trénink, který skončí podle časového harmonogramu tréninku.) Jinak děti, které budou s námi dokončovat naše soustředění, tak po dokončení všech soutěží a odehrátí turnaje, se přesunou k ohýnku, kde si opečeme buřtíky (chleba, horčici, kečup zajistím, ale buřtíky si prosím všichni doneste) a poprosila jsem Andy, ať vezme kytaru a snad si i zazpíváme.

Těšíme se na Vás na společně stráveném odpoledni, třeba nás vyžene domů až tma.

P.S. Kapitáni, vezměte si své vlajky 🙂 Tyčky dodám.

You may also like...