Soustředění – předčasně ukončeno

„My vám ty medaile přivezeme“

V prvé řadě bych chtěla poděkovat dětem, jak byly skvělé. I za těch pár dní nám předvedly, že to, co děláme, má smysl a baví je to. Jejich chování na letišti to jenom potvrzovalo a byla jsem na ně pyšná. Doufám, že se znovu zdokonalily i v týmovém přístupu a především ve volejbale, což bylo cílem. Dále chci mockrát poděkovat (já Mirka) celému realizačnímu týmu, jsem ráda, že jste se mnou jeli právě Vy a moc všem děkuji za nasazení, nápady, pomoc, podporu a také hlavně váš čas, který jsme strávili na přípravách na soustředění (a že ho nebylo málo) a dále za ten čas strávený společně s našimi dětmi z oddílu…… Děkuji Petře, Marcelko, Andy, Honzo, Tomáši a Leni. Také děkuji i Hance, která se stala součástí týmu, díky moc.

Vzhledem k rychlému nástupu střevní virózy, která se nám mezi dětmi začala šířit, jsme byli nuceni za stavu 9 děti s příznaky střevní virózy, ukončit soustředění předčasně. Nedá se popsat, jak nás to strašně moc mrzí. Nehledě na to, musíme konstatovat, že rozhodnutí to bylo jediné správné. Protože do rána máme nahlášeno dalších 5 nemocných a možná není počet konečný.

Bylo to tak rychlé rozhodnutí, že se nedalo nijak vyřešit naše tradiční ukončení soustředění, které probíhá od pátku od rána, a to opakováním soutěží ve skoku do dálky, skoku přes švihadlo, člunkovým během, pinkáním nad hlavou a „přespolním“ během. A dále pokračuje odpoledne turnajem podle kategorií. Za turnaj děti získávají diplom a medaili a soutěže se připočítávají do celosoustřeďově hry, kde bojují jednotlivá družstva. Pro tentokrát jsme měli družstva:

Ahoj – s kapitánem Ondrou (+ Nastěnka, Adélka, Kubík H., Davídek, Maty D.)
Kingové – s kapitánem Péťou (+ Jakub L,, Terezka, Bára, Máťa K, Tomášek)
Superhrdinové – s kapitánem Toníkem (+ Adrianka, Laura, Kája, Laurinka, Vítek)
Hranaté kuličky – s kapitánkou Niki (+ Matěj M., Karča, Tom S., Artík, Lucka)

Náš realizační tým, který opravdu neumí ovlivnit ani počasí, ani útoky střevních chřipek, ale nabízí možnost dokončit soustředění na prvním či druhém tréninku (4.9. či 11.9. – podle marodky). Udělali bychom si pěkné odpoledne, většina členů týmů již přislíbila účast a zbývající část potvrdí snad dodatečně, určitě by si děti zahrály turnaj podle kategorií a pokud by byla chuť, tak by se znovu mohly udělat naše soutěže a tím dovršit i celosoustřeďovou hru. Mezitím, než by se spočítali výsledky a dopsali diplomy, bychom mohli poprosit Andy, jestli by nevzala kytaru a třeba i u ohně s buřtíky nezazpívala.

Pokud se k tomu chcete vyjádřit, tak prosím na email tjcirkvice@gmail.com. Pokud chcete někdo svoji odpověď zveřejnit, tak tam napište prosím zveřejnit a já to přidám sem na stránky.

You may also like...