Soustředění se blíží – za týden a 1 den odjíždíme

V sobotu 24.8.2019 odjíždíme na naše 4. soustředění. Připomínáme se všem, aby někdo na to nezapomněl. Ale třeba se děti natolik těší, že poslední týden o ničem jiném nemluví. Přiznávám, že to by mě potěšilo. Náš realizační tým také poslední týdny na nic jiného nemyslí a přípravy finišují. Níže připomenu pár důležitých informací a připojím důležité dokumenty.

Sraz je v sobotu, 24.8.2019, v 13.50 u autobusové zastávky Církvice-žel.st. u „Travní cesty“. Tam nám předáte kromě dětí a jejich zavazadel: kopii průkazky zdravotní pojišťovny, prohlášení o zdravotní způsobilosti absolvovat soustředění, prohlášení o bezinfekčnosti , plnou moc pro zdravotníka.

Do prohlášení dopište i maličkosti, protože i maličkosti pro nás můžou být důležité. Děti s námi budou trávit 24hodin denně a někdy jsou i maličkosti k nezaplacení.

You may also like...