Trénink neděle

Děkuji dětem za účast na tréninku, účast byla o trochu slabší (11 dětí), za to si děti mnohem více zahrály. Na začátku si každý řekl, jakou si přeje zahrát barvičku, takže jsem byli minivolejbalový oddíl, jak se patří, a hráli jsme:

žlutý, oranžový, červený, zelený i modrý minivolejbal.

Do tréninku se zapojili i rodiče, kteří potrénovali na rozlučku, na kterou se doufám, všichni těší (připomínám středa 26.6.2019 15 hodin). Ve středu tréninky normálně probíhají, i když bude hodně omluvenek ze školy v přírodě.I tak standardně proběhne trénink mladších dětí od 15 hodin a děti 3. a 4. ročníku by to měly od vlaku stíhat, takže se na ně těšíme.

Příští neděli bychom si šli zahrát také, tak se hlaste, kdo máte zájem. Je, super, když se děti těší a hra je baví. A proč by si nemohli šesťáci zahrát žlutý volejbal, když na něj mají náladu 😉

https://forms.gle/Vh7WAWzKZE5dUmJ16

You may also like...