Rozlučkový turnaj 26.6.2019

Vyhodnotila jsme dotazník ohledně uspořádání rozlučkového turnaje. Všichni jste se shodli, že turnaj má být a 86% rodičů odpovědělo, že mají hrát děti s rodiči (prarodiči, sourozenci). Turnaj tedy bude. Dnes děti dostaly pozvánku. Byla trošku absence, tak ještě foto pozvánky přikládám. Turnaj bude pro všechny děti dohromady a hrát budou v barvě, ve které v sezóně soutěžily. Takže se moc těším na Vaše výkony, především v červené a modré kategorii. (Možná bychom mohli udělat nábor do dospělého volejbalu.) Abych mohla udělat rozpis a abychom všechno stihli odehrát, doražte prosím na turnaj včas, a to v 15 hodin. Samozřejmě to někdo nebude stíhat, tak mi prosím dejte vědět a já podle toho posunu zápasy. Také prosím o Vaše info, pokud někdo bude hrát například s 2 dětmi, abych také nedala zápasy současně. Hru bych chtěla ukončit do 18:30.

Dále navrhuji, že bychom si letos mohli opéct buřty, tak se mi prosím vyjadřujte, zda je to dobrý nápad či nesouhlasíte. Ohniště bych viděla v nějakém kolečku a každý by si buřtíka musel přinést. Kečup a hořčici bych zajistila.

Pokud bude pršet, tak bychom museli turnaj udělat v sokolovně a párty nahoře v klubovně.

You may also like...