Celostátní kolo Jindřichův Hradec 8.-9.6.2019

V sobotu brzy ráno se vydala naše výprava do Jindřichova Hradce. Na Festivale v Neratovicích se nominovalo zelené (7.místo) a oranžové družstvo (1.místo). Žluté družstvo a druhé oranžové družstvo to mělo s otazníkem, protože skončilo na děleném 9-16. místo. Bohužel polovina žlutého družstva odjela na dovolenou, tak jsme dopřihlásili jen druhé oranžové družstvo. Celkem tedy 3 družstva 5 maminek a 7 dětí + 1 nehrající pětiletý maskot. V základních skupinách se v sobotu dařilo zelenému družstvu, které po prvním prohraném zápase již další porážku v sobotu nezažilo a všechny další zápasy skončily výhrou. Takže krásné 2.místo v základní skupině a boj o 1. až 7. místo v neděli. Tam už to bylo těžší a v sobotu jsme vyhráli jen 2 zápasy z 6ti. To znamená skvělé 6. místo pro Církvický volejbal. Oranžová družstva bojovala trochu i proti rozhodčím a především technice soupeřů. Bohužel se Jindřichohradecký oranžový minivolejbal nesl v duchu tahaných či házených míčů a rozhodčími to bylo tolerováno. To znamenalo 2 porážky pro naše A družstvo – 3.místo v sobotní základní skupině a nedělní boj o 13. místo a naše B družstvo skončilo ve skupině na 4. místě a v neděli je čekal boj o 19. místo. Družstvo B skončilo v neděli na 24. místě, ale bojovalo statečně. Družstvo A vyhrálo v neděli všechny své zápasy a domů jsme přivezli další krásné místo z celostátního kola, a to 13.

Všechny děti předváděly velice slušný volejbal a opět ukázaly, že v Církvici nás volejbal baví a hrajeme ho rádi. I když na turnaji zavládne při rozhodování nějaká nespravedlnost a je nám to v tu chvíli hrozně líto, tak se nad to umíme povznést a znovu nastupujeme do bojů. Děti gratuluji ke krásným výsledkům.

Odkaz na výsledky:
http://www.minivolejbal.cz/administrace/prilohy/dokument/nedele_vysledky_jh_2019.pdf

You may also like...