Celostátní kolo Brno 1.-2.6.2019

Víkend 1. až 2.6.2019 jsme s červeným družstvem strávili v Brně. Na cestu jsme vyrazili již v pátek v 17 hodin, kde jsme zamávali trénujícím oranžovým družstvům na hřišti v Jakubě. Sobotní den patřil základním skupinám a musím napsat, že se nám bohužel úplně vstup do turnaje nepodařil. Chlapci prohráli první 2 zápasy. První zápas s celkovými vítězkami turnaje ze Svitav a další zápas ve zlatém míči. Veliká škoda. Další 2 zápasy již chlapci vyhráli, ale pátý zápas byl zase těžký a na kluky z Brna jsme nestačili a čekal nás poslední zápas. Po více jako hodinové pauza a pískových zákopech se to chlapcům ale vůbec nevydařilo a prohráli. To nás posunulo až do 3. výkonnostní skupiny a hře o 15. místo v neděli. Neděle ale byla naše, všechno jsme vyhráli a soupeřům jsme ukázali, že v Církvici hrát volejbal umíme. Takže veliká gratulace k 15.místu na celostátním kole. Fotogalerii doplním. V sobotu jsme měli zpestření přímo na turnaji, kde turnaj navštívili reprezentanti a reprezentantky České republiky. My jsme je na oplátku navštívili ještě v sobotu na jejich zápasech a byla to nádhera. Krásný volejbal, skvělá divácká kulisa a ještě obě utkání byla vítězná. Gratulace našim reprezentantkám a reprezentantům k jejich výkonům. Když jsme se vraceli do našeho ubytování, tak jsme ještě nad Brněnskou přehradou viděli soutěžní ohňostroj, takže den dětí jak má být. Vrátili jsme se v neděli večer unavení, ale spokojení. Kluci se rozloučili s červenou barvou důstojně. Každý bod si museli opravdu vybojovat, nic na takovém turnaji není zadarmo. Na tyto turnaje jezdí pouze nejlepší z oddílů a naše jediné červené družstvo se předvedlo v dobrém světle. Super kluci.

http://www.minivolejbal.cz/administrace/prilohy/dokument/celostatni_mini_brno_2019_vysledky_cerveny.pdf

Foto: http://www.cvf.cz/foto/?name=2019_06_01_MINI_Regionalni_kolo_Brno

reportáž České televize: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10709760205-volejbalovy-magazin/219471291399022/video/700579

You may also like...