1. trénink sezóny 2019/2020

První trénink by se měl uskutečnit 4.9.2019 na antukovém hřišti u sokolovny. Děti z 1.a 2.třídy mají trénink od 15.00 do 16.15. Starší děti mají trénink od 16.00 do 17.30. S šesťáky se dohodnu individuálně, na prvním tréninku je očekávám v 16.00

Kdo bude potřebovat děti z 1.a 2.třídy vyzvedávat ve škole, musí podepsat souhlas s vyzvedavaním dětí, který bude k dispozici u paní družinářky.

Zde prosím vyplňte přihlášku dítěte do našeho oddílu Míčových her pro sezónu 2019/2020 (prosím i stávající členy z důvodu tvorby aktuálního seznamu):

Zde všechny informace k našemu oddílu včetně termínů turnajů a letního soustředění:

Dotazy směřujte na email tjcirkvice@gmail.com

A pokud ještě nemáte přihlášený odběr aktualit na Váš email, vyplňte na našich stránkách vždy vpravo emailovou adresu pod heslem: „ODEBÍREJTE ZPRÁVY EMAILEM“
Po vyplnění Vám každý článek, který bude na webu vydán, přijde na Váš email. Někdy spadají tyto emaily do spamu či hromadné pošty, označte tedy prosím, že se nejedná o spam ani o hromadnou poštu a mělo by to být v pořádku.

Těšíme se na prvním tréninku.